cosmoHOUSE

Kim jesteśmy?                 

Zajmujemy się dystrybucją i instalacją systemów automatyki budynkowej marki FIBARO oraz systemów alarmowych, monitoringu, sal projekcyjnych, nagłośnienia multiroom i elektrycznych osłon okiennych. Kompatybilność systemu FIBARO z urządzeniami innych producentów pozwala zintegrować wszystkie te systemy ze sobą w taki sposób by wzajemnie się uzupełniały. Dzięki temu za pomocą jednej aplikacji można sterować oświetleniem, ogrzewaniem, multimediami, systemami nagłośnienia, roletami i wieloma innymi urządzeniami. Naszym zadaniem jest dostarczenie Tobie tej technologii, która zmieni Twój zwykły dom w nowoczesną, sterowaną zdalnie, automatycznie działającą przestrzeń domową. Całkowita kontrola nad jego stanem z każdego miejsca świata oraz możliwość ustawienia jego pracy według własnych upodobań sprawią, że będzie to miejsce, z którym będziesz się całkowicie utożsamiać.

Oferta                                                                                                         

W zakres naszej oferty wchodzi sprzedaż, instalacja i integracja wszystkich urządzeń użytku domowego w jedną sprzężoną sieć, której wszystkie komponenty wzajemnie współpracują i dopełniają się.

Sale projekcyjne


Tworzymy przestrzenie projekcyjne dla domów, sal konferencyjnych, pubów. Dostosowujemy projekt do budżetu i wymagań. Oferujemy windy do projektorów, projektory, ekrany projekcyjne i akcesoria.

Inteligentny dom FIBARO


Projektujemy i budujemy systemy automatyki domowej opartej na centrali, aktorach i czujnikach marki FIBARO. Dzięki kompatybilności tego systemu z wieloma urządzeniami innych producentów możemy stworzyć sieć współpracujących ze sobą urządzeń elektrycznych.

 Monitoring


Instalujemy systemy obserwacji posiadłości z wykorzystaniem kamer megapikselowych IP. Stała rejestracja obrazu oraz podgląd poprzez aplikację mobilną z dowolnego miejsca świata z dostępem do internetu

Systemy alarmowe


Zabezpieczamy budynki przed włamaniami i gazami niebezpiecznymi z wykorzystaniem systemów alarmowych. Sterowanie poprzez aplikację mobilną i bezzwłoczne powiadomienia o wystąpieniu zdarzenia.

Nagłośnienie Multiroom


Tworzymy pełne systemy nagłośnienia użytku domowego i biurowego. Dzięki nagłośnieniu strefowym Multiroom w każdym pomieszczeniu można oddzielnie odtwarzać inną muzykę.

Rolety, żaluzje, karnisze elektryczne


Oferujemy elektryczne osłony okienne: rolety rzymskie, żaluzje wewnętrzne i karnisze elektryczne. Produkowane na wymiar pozwalają nam idealnie je dopasować do każdego okna.

Sprawdź jak Twój dom może się zmienić!

10 kroków do nowoczesnego domu

  1. Pierwszy kontakt i umówienie spotkania.
  2. Prezentacja naszych możliwości.
  3. Zdefiniowanie Twoich potrzeb.
  4. Ustalenie zakresu inwestycji.
  5. Wycena.
  6. Akceptacja wykonania instalacji.
  7. Wpłata zaliczki.
  8. Realizacja.
  9. Zapłata za całą usługę.
  10. Radość z przebywania w przyjaznym, zintegrowanym, inteligentnym domu.